Den pátý – 4. července

Den plný rolí.

Role novináře:

Úkol dne: Všichni by rádi věděli, co se ve vašem oddíle děje. Vytvořte proto nástěnku a během tábora ji aktualizujte. V každé volné chvilce jsme tedy přemýšleli, vymýšleli, tvořili a upravovali.

Role ztroskotance:

Dopoledne jsme ztroskotali na pustém ostrově a bojovali v nepříznivém počasí o holý život. Jedna bouře střídala druhou, tak stále budovat chýši, která nás ochrání. Do toho zajišťovat oběd pro přeživší a v poslední řadě získávat speciální předměty ve vraku lodi, které nakonec určili konečné pořadí.

Role doktora:

Jako lékaři, jsme se snažili zachránit své pacienty, kteří nutně potřebovali transfuzi. Naši snahu však hatili velmi agresivní viry, kteří naši krev infikovali a my ji tak museli znovu získat.

Role archeologa záchranáře:

Našlo se poslední vejce velmi vzácného exempláře vyhynulého tvora a my jej museli získat z velmi nebezpečného místa, které pohltilo vše co tam přišlo.

Role pohádkáře, malíře či herce:

Namalovat či předvést jednu pohádku není tak snadné jako na ně koukat. I přesto jsme se nasmáli při našich výtvorech a divadelních etudách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>