DSC_4392

Shannara 2017 – 12. část

Středa 12. července

Na tento den připadly čtyři etapové hry. Dopoledne nás čekal průchod přes pevnost Pykon. Museli jsme projít šesti uzamčenými branami. Každá se dala otevřít pouze jedinečným kódem. Ty byly vždy u předcházející brány. Takže pokud jsme neuspěli, museli jsme se vrátit a zkusit štěstí s novým kódem. Hra byla hodně o štěstí. Po průchodu jsme se dostali ke skále, po které jeden z nás musel slaňovat dolů a symbolicky uzamkl východ z Pykonu. Hra se trošku natáhla a tak se posunul i oběd.

Chvíli po něm jsme se vydali přes území trolů. Celá družina se musela proplížit územím, které bylo protkáno spoustou provázků a na nich rolničky. Každý dotyk byl potrestán penalizací. Mezitím ostatní družiny hráli fotbal a přehazku.

Následoval štafetový běh. Družina byla postupně rozdělena na cestě na Klimentek. Prvnímu nejstaršímu, který začínal u studánky, byl naplněn igelitový pytel a do něj udělána dírka. Tu jsme nesměli ucpat a co nejrychleji se dostat k druidovi. Ten nám za odměnu předal sazeni nového Elcrysu.

Večer byla diskotéka, ale ne obyčejná. Každý z nás měl na sobě číslo a vedoucí družiny museli najít správná čísla a od nich dostali část kódu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>